Zděchovský krpál 2018

Výsledky dospělí

Výsledky děti

Karel Hartl a Lucie Skřivánková dominovali ve Zděchově

Třetí ročník závodu Zděchovský krpál máme za sebou. V horkém letním počasí na změněné trati celkově vyhráli Karel Hartl z Hranic ( starbike.sk ) a Lucie Skřivánková ze Zlína ( Supgirls ).

Petr Pospíšil překvapil v M1

V kategorii Muži 1 zvítězil Petr Pospíšil z Kašavy. V závěru silné skupiny měl nejvíce sil ( 1:22:42 )  a vytěžil nečekané vítězství. Druhé místo bral loňský vítěz Tomáš Plášek ( MTBS.cz Racing 1:22:44 ). Jako třetí projel cílem Fera Trtek ( Bike and Ride Nivnice 1:22: 50). Jeho výkon je rovněž velkým překvapením, původně nebyl pasován mezi favority na stupně vítězů.

Hartl si jel vlastní závod v M2

Karel Hartl je vítězem nejen celkovým, ale logicky i v kategorii. Již v úvodu si odskočil z čela a po zbytek závodu svůj náskok bezpečně udržoval až do cíle (1:18:21). Byl rychlejší o několik minut před svými pronásledovateli Pavlem Ovesným ( Zvonek Sport Valašské Klobouky 1:22:58) a Michalem Krejčím ( Valachbajk Team , Zlín 1:25:23).

Vítězství Petra Jandy v M3

Petr Janda zvítězil v kat. Muži 3 ( DK Bikeshop racing team 1:32:19) Druhé místo bere Peter Solin ( CK Krivoklát 1:36:15) a třetí Dušan Žemlík z Jablůnky (Vivatsport team 1:36:57).

Lucka Skřivánková přijela, viděla, zvítězila

Skvělým výkonem se prezentovala Lucie Skřivánková ze Zlína (Supgirls 1:41:23 ) před Kateřinou Pavlíkovou z Bikecentrum Olomouc ( 1:43:55 ). Třetí místo si v kat. Z1 veze do Bratislavy Marina Dragan ( BRC 1:46:10 ).

Renata Havlická navzdory defektu bere první flek v Z2

Ani defekt nezastavil Renatu v cestě za prvním místem. (Bike style Opava 2:17:14) Druhé místo patří Renátě Rezkové ( Cobram team )

Junioři : pády, defekty a vítězství bikerů 4ever Cyklo Bulis

Pavel Dubčák a Zuzka Králiková oba z 4ever Cyklo Bulis zvítězili v kategorii juniorů. Druhé a třetí místo brali poté bikeři z Valašských Klobouk Jan Masař a Jiří Pinďák. Bohužel tuto kategorii potkali pády a technické problémy soupeřů.

Starší žáci : Drama Urban vs. Chovanec až do samého konce

Miroslav Urban ( Vrv Team ) porazil v dechberoucím souboji Tomáše Chovance ( 4Ever Cyklo Bulis ) až v cílovém spurtu. Třetí místo si hlídal po celý závod Jan Hyneček ( Tufo CZ Otrokovice )